Radix Stanley (7.x-1.4) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Link
ku: بەستەر

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Blue
ku: شین
