Radix Stanley (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Link
ro: Legătură

en: Default
ro: Implicit

en: Footer
ro: Subsol

en: Red
ro: Roșu

en: Blue
ro: Albastru

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare
