Radix Stanley (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Link
ru: Ссылка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Footer
ru: Подвал

en: Theme Settings
ru: Настройки темы

en: Red
ru: Красный

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: Blue
ru: Синий

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Primary
ru: Первичный
