Radix Stanley (7.x-1.4) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Link
sv: Länk

en: Default
sv: Förvald

en: Footer
sv: Sidfot

en: Red
sv: Röd

en: Blue
sv: Blå

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Primary
sv: Primär
