Radix Stanley (7.x-1.4) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Link
tr: Bağlantı

en: Default
tr: Varsayılan

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Red
tr: Kırmızı

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Blue
tr: Mavi

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Primary
tr: Birincil

en: Carrot
tr: Havuç

en: Drupal is a registered trademark of Dries Buytaert.
tr: Drupal, Dries Buytaert adına tescilli bir markadır.
