Radix Stanley (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Link
fi: Linkki

en: Default
fi: Oletus

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Red
fi: Punainen

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Blue
fi: Sininen

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Primary
fi: Ensisijainen
