Radix Stanley (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Default
it: Predefinito

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Blue
it: Blu

en: Primary tabs
it: Schede primarie

en: Secondary tabs
it: Schede secondarie

en: Primary
it: Primario
