Radix Stanley (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Link
sk: Odkaz

en: Default
sk: Predvolené

en: Footer
sk: Päta

en: Theme Settings
sk: Nastavenia témy vzhľadu

en: Red
sk: Červená

en: Blue
sk: Modrá

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Primary
sk: Primárny

en: Link Hover
sk: Odkaz Hover

en: Carrot
sk: Mrkva

en: Drupal is a registered trademark of Dries Buytaert.
sk: Drupal je registrovaná ochranná známka spoločnosti Dries Buytaert.

en: Navbar
sk: Navigačný panel

en: Asphalt
sk: Asfalt
