Random blocks (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Block description
af: Blokbeskrywing
