Random blocks (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Block description
am: የጥምር ማብራሪያ
