Random blocks (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Module
az: Modul

en: Info
az: Məlumat

en: Block description
az: Blok təsviri
