Random blocks (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Module
be: Модуль

en: Info
be: Інфармацыя

en: Block description
be: Апісанне блоку
