Random blocks (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Module
ca: Mòdul

en: Block description
ca: Descripció del bloc

en: Machine Name
ca: Nom màquina
