Random blocks (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Module
da: Modul

en: Block description
da: Beskrivelse

en: Machine Name
da: Maskinnavn
