Random blocks (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Submit
de: Absenden

en: Actions
de: Aktionen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Module
de: Modul

en: Block description
de: Blockbeschreibung

en: Machine Name
de: Systemname
