Random blocks (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Actions
es: Acciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Module
es: Módulo

en: Block description
es: Descripción del bloque

en: Machine Name
es: Nombre de sistema
