Random blocks (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Cancel
fr: Annuler

en: Block description
fr: Description du bloc

en: Machine Name
fr: Nom système
