Random blocks (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Module
is: Eining

en: Block description
is: Lýsing á blokk

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
