Random blocks (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Module
jv: Modul

en: Block description
jv: Katrangan blok
