Random blocks (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Block description
kk: Блок сипаттамасы
