Random blocks (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Info
ku: زانیاری

en: Block description
ku: دەربارەی بلۆک
