Random blocks (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Module
lt: Modulis

en: Info
lt: Informacija

en: Block description
lt: Bloko aprašymas
