Random blocks (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Module
lv: Modulis

en: Block description
lv: Bloka apraksts
