Random blocks (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Info
ne: जानकारी

en: Block description
ne: ब्लकको वर्णन गर्नुहोस्
