Random blocks (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Block description
nl: Blokbeschrijving

en: Machine Name
nl: Systeemnaam
