Random blocks (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Info
nn: Informasjon

en: Block description
nn: Beskriving av blokken
