Random blocks (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Module
pl: Moduł

en: Info
pl: Informacja

en: Block description
pl: Opis bloku

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy
