Random blocks (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Info
ps: مالومات

en: Block description
ps: غونډ سپړاوى
