Random blocks (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Module
pt: Módulo

en: Info
pt: Informações

en: Block description
pt: Descrição do bloco

en: Machine Name
pt: Nome de máquina
