Random blocks (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Info
sl: Podatki

en: Block description
sl: Opis bloka
