Random blocks (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Block description
bg: Описание на блока
