Random blocks (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Block description
bo: ལྷུ་ལག་གི་གསལ་བཤད

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
