Random blocks (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Module
el: Μονάδα

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Block description
el: Περιγραφή του μπλοκ
