Random blocks (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Module
et: Moodul

en: Block description
et: Ploki kirjeldus

en: Machine Name
et: Masinnimi
