Random blocks (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Module
eu: Modulua

en: Info
eu: Informazioa

en: Block description
eu: Blokearen azalpena
