Random blocks (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Module
fi: Moduuli

en: Info
fi: Tieto

en: Block description
fi: Lohkon kuvaus

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi
