Random blocks (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Module
gl: Módulo

en: Info
gl: Información

en: Block description
gl: Descrición do bloque

en: Machine Name
gl: Nome de sistema
