Random blocks (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Module
hr: Modul

en: Block description
hr: Opis bloka
