Random blocks (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Module
hu: Modul

en: Info
hu: Infó

en: Block description
hu: Blokk leírása

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név
