Random blocks (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Cancel
id: Batal

en: Module
id: Modul

en: Block description
id: Keterangan blok

en: Machine Name
id: Nama Mesin
