Random blocks (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Actions
it: Azioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Module
it: Modulo

en: Info
it: Informazioni

en: Block description
it: Descrizione del blocco

en: Machine Name
it: Nome ad uso interno
