Random blocks (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Actions
ja: アクション

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Module
ja: モジュール

en: Block description
ja: ブロックの説明

en: Machine Name
ja: システム内部名称
