Random blocks (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Block description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា​អំពី​ប្លុក
