Random blocks (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ
