Random blocks (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ

en: Info
ml: വിവരം
