Random blocks (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Info
my: အချက်အလက်

en: Block description
my: block အကြောင်းအရာဖော်ပြချက်
