Random blocks (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Module
oc: Modul

en: Block description
oc: Descripcion del blòt

en: Machine Name
oc: Nom sistèma
