Random blocks (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: Module
fa: ماژول

en: Info
fa: اطلاعات

en: Block description
fa: توضیحات قالبک
