Random blocks (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Actions
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отмена

en: Module
ru: Модуль

en: Info
ru: Инфо

en: Block description
ru: Описание блока

en: Random Blocks
ru: Случайные блоки

en: Allow blocks to be randomly displayed
ru: Разрешить случайное отображение блоков

en: Machine Name
ru: Машинное имя
