Random blocks (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Module
sv: Modul

en: Info
sv: Information

en: Block description
sv: Blockbeskrivning

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn
